Warsztaty rozwojowe

Warsztaty rozwojowe

Szanowni Państwo , Niezmiernie miło poinformować nam o nowym projekcie , z którym ruszamy w naszej klinice – warsztatach samorozwoju z Jakubem Stępnikiem. Jakub Stępnik jest właścicielem i założycielem J.S. Rehabilitacja i Sport, osteopatą i fizjoterapeutą, który oprócz studiów z zakresu fizjoterapii, osteopatii , studiów doktoranckich, ukończyć ponad 100 szkoleń i konferencji na całym świecie po to aby połączyć wiedzę z różnych dziedzin i jak najskuteczniej pomagać swoim pacjentom. Ponadto prowadzi szkolenia dla specjalistów po całej Polsce oraz jest wykładowcą na międzynarodowej uczelni Still Academy of Osteopathy. Zrodził się pomysł aby swoją wiedzą i doświadczeniem na temat zdrowia, medytacji, metod pracy z ogromem potencjału w umyśle i ciele, do której dostęp może mieć niemalże każdy dzielić się nie tylko ze specjalistami ale wszystkimi ludźmi zainteresowanymi tematem.


Warsztaty będą organizowane cyklicznie i będą obejmować szerokie spektra zainteresowań , takich jak praca z emocjami, treningi uważności na różnych poziomach, praca z umysłem na różnych głębokościach i różnych falach mózgu, praca z oddechem i nad zwiększaniem swoich zasobów życiowych, łączenie się z własną podświadomością i wyliczenie najlepszych dla siebie rozwiązań życiowych, różne rodzaje medytacji, praca na własnym drzewie genealogicznym oraz to jaki wpływ mają historie przodków na nas obecnie oraz wiele, wiele innych.


Miejsca, w których będą odbywać się warsztaty również nie będą przypadkowe, będą to specjalnie wyselekcjonowane ośrodki wśród natury, gdzie czas się zatrzymuje a uczestnik może całościowo zagłębić się w siebie. Do każdego warsztatu uczestnik otrzyma skrypt i materiały tak aby na spokojnie w warunkach domowych można było jeszcze wiele razy wracać do tych doświadczeń.


Głównym celem wszystkich warsztatów będzie nie tylko promowanie zdrowego stylu życia ale przede wszystkim głębokie poznanie samego/samej siebie, spojrzenie na wszystkie własne uwarunkowania z dystansu i doświadczenie własnej esencji. Serdecznie zapraszamy.


Warsztat-1 Warsztat 1 – Emocje , medytacja i podróż w siebie
Warsztat-3 Warsztat 3 – Linia życia – ścieżki i drogi naszych doświadczeń Warsztat-4 Warsztat 4 – Linia życia – ścieżki i drogi naszych doświadczeń plus przekaz transgeneracyjny
Warsztat-1 Warsztat 1A – Emocje , medytacja i podróż w siebie
Warsztat-2 Warsztat 2 – Uwolnienie barier ciała , medytacje i wewnętrzna harmonia


...

Copyright 2016, JS-Rehabilitacja